OFERTA

trening personalny

trening personalny

Trening pod stałą opieką trenera, który przeprowadza dokładną diagnostykę i na jej podstawie dopasowuje cały program treningowy, uczy Cię i motywuje oraz kontroluje Twoje postępy, to najlepszy sposób na osiągnięcie wymarzonego celu. Pomożemy Ci zbudować masę mięśniową, schudnąć, zwiększyć wydolność, a nawet skorygować wady postawy. Trenuj w bezpieczny i efektywny sposób dzięki indywidualnej współpracy z trenerem. Postaw na zdrowie, zwiększ siłę, wytrzymałość i zadbaj o ogólną sprawność fizyczną. Nasi trenerzy nie tylko pokażą Ci jak trenować i jakie ćwiczenia wykonywać, ale stworzą perspektywiczny plan i postawią przed Tobą nowe, ciekawe wyzwania.

trening grupowy

W grupie raźniej! W naszej ofercie znajdziesz możliwość treningu w mini grupach. Trening w grupie liczącej maksymalnie 5 osób to nadal trening w kameralnej atmosferze i komfortowych warunkach, co pozwala trenerowi dopasować poziom trudności ćwiczeń do poziomu zaawansowania każdej osoby oraz dopilnować odpowiedniej techniki. Taki trening może stanowić świetne uzupełnienie treningów indywidualnych zwłaszcza, jeśli lubisz i bardziej motywuje Cię obecność innych ćwiczących. Każdego dnia w MeetFit odbywa się jeden trening grupowy o różnej tematyce, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Poniedziałek: 19:00 cross

Wtorek: 19:00 turbo spalanie

Środa: 13:00 trening dla kobiet w ciąży

Czwartek: 17:00 - dzieci (8-12 lat)

Piątek: 18:00 turbo spalanie, 19:00 cross

masaż
masaż

fizjoterapia i masaż

Chcesz skorygować wady postawy? Wracasz do formy po kontuzji? Zmagasz się z bólem, który utrudnia Ci podjęcie aktywności fizycznej? W MeetFit przejdziesz dogłębną diagnostykę fizjoterapeutyczną, a następnie dzięki ścisłej współpracy trenera z fizjoterapeutą zaczniesz swoją przygodę z treningiem w bezpieczny i zrównoważony sposób. Potrzebujesz chwili relaksu i odpoczynku od stresu dnia codziennego? Być może dużo trenujesz i szukasz pomocy w regeneracji przemęczonych mięśni? W takim wypadku zapraszamy Cię na masaż, po którym poczujesz się rozluźniony, zregenerowany i gotowy na kolejny trening. 

współpraca online

Potrzebujesz przemyślanego planu treningowego dostosowanego do Ciebie i Twoich potrzeb? Chcesz ćwiczyć we własnym zakresie, ale potrzebujesz, kogoś kto będzie nadzorował Twoje postępy? Zapraszamy do współpracy online. W naszej ofercie znajdziesz miesięczny lub 3-miesięczny plan treningowy z godzinną konsultacją raz w miesiącu i cotygodniową analizą treningów. Przez cały okres współpracy pozostajesz w stałym kontakcie z trenerem, aby zmaksymalizować efekty treningów.

masaż
fizjoterapia

edukacja

Zapraszamy wszystkich amatorów treningu i zdrowego odżywiania się na kameralne szkolenia z zakresu treningu i dietetyki. Nie są to szkolenia specjalistyczne, chcemy prostym językiem i w przystępny sposób przekazywać wiedzę, jak prawidłowo się odżywiać i ćwiczyć.

Na szkolenia z zakresu treningu zapraszamy osoby, które chcą udoskonalić technikę wykonywania ćwiczeń, przyswoić podstawy treningowe, dowiedzieć się jak powinna wyglądać prawidłowa rozgrzewka czy nauczyć się, jak ułożyć sobie plan treningowy. 

Na warsztatach z zakresu dietetyki będziemy omawiać podstawy zdrowego odżywiania, pokażemy jak w kilka minut obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne, obalimy kilka mitów typu „jem mało i nie chudnę” i poruszymy wiele innych ciekawych tematów jak np. czy można jeść gluten i nabiał, czy warto jeść śniadania białkowo-tłuszczowe albo czy trzeba liczyć kalorie. 

Zapraszamy do śledzenia naszego Facebooka, aby dowiedzieć się o nadchodzących szkoleniach.

dieta

Diety cud nie działają? Zmagasz się z efektem jo-jo? Przechodzisz na dietę, ale towarzyszy Ci ciągły głód i rozdrażnienie? Ćwiczysz, starasz się, a efektów wciąż brak? W MeetFit przede wszystkim nauczymy Cię świadomego jedzenia. Dieta jest nieodzownym elementem zdrowego stylu życia oraz kluczowym uzupełnieniem treningów, dlatego to ona w największym stopniu odpowiada za Twoją sylwetkę. W MeetFit dostaniesz spersonalizowane zalecenia żywieniowe, które staną się doskonała bazą i narzędziem do nadzorowania swojej diety. W przypadku, gdy nadal będzie Ci ciężko samemu zaplanować swoją dietę, nasz dietetyk rozpisze dla Ciebie plan żywieniowy z konkretnymi posiłkami, tak abyś nie musiał myśleć o jedzeniu, a efekty pojawiły się same.

fizjoterapia
masaż

trening

i fizjoterapia kobiet w ciąży

Jeśli jesteś w ciąży lub planujesz w nią zajść, a może już urodziłaś i chciałabyś wrócić do dawnej formy, koniecznie przyjdź do Marii, naszej specjalistki w tym zakresie. Marysia zajmuje się odpowiednio dobraną terapią manualną, masażami oraz treningami kobiet w ciąży. Jeśli po ciąży masz problemy kobiece, które są dla Ciebie krępujące i niewygodne, to w gabinecie na osobności możecie ustalić przyczynę, a następnie odpowiednio dobrany plan naprawczy. Maria jest fizjoterapeutką uroginekologiczną. Umów się na pierwsze spotkanie i zadbaj o swoje ciało.