ZESPÓŁ

Zespół MeetFit to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści w swoich dziedzinach oraz pasjonaci wszelkiej aktywności fizycznej. Wybierz pod czyje skrzydła chcesz trafić.

trening personalny

Krzysztof Kotwica

Prawdopodobnie ze wszystkich istniejących dyscyplin sportowych nie próbował jeszcze curlingu. Sport ma we krwi i właśnie, dlatego postanowił pójść w jego stronę. Karierę trenera personalnego rozpoczął w Krakowie, zdobywając doświadczenie i zaufanie podopiecznych. Nie przestaje poszerzać swojej wiedzy i umiejętności, a lista przeczytanych publikacji i odbytych szkoleń ciągle się wydłuża. Ukończył m.in. NCSC 1 i 2. Podkreśla, że najprostsze rozwiązania są najlepsze, dlatego treningi z nim są niezwykle skuteczne. Jego celem jest współpraca ze sportowcami i pomaganie im w osiąganiu lepszych wyników, dlatego największy nacisk w swoim rozwoju kładzie na przygotowanie motoryczne. Współzałożyciel oraz trener w MeetFit.

Małgorzata Czyżyk

 

Sportowiec duchem i ciałem. Od najmłodszych lat zafascynowana aktywnością fizyczną. Entuzjastka tańca, snowboardu, kalisteniki i crossfitu. Szeroko pojęty trening siłowy stał się jej codziennością. Zaraża pozytywną energią i sportową pasją, a za cel obrała sobie szerzenie zdrowego stylu życia oraz świadomego podejścia do treningu i diety. Całkowicie poświęca się swojej pracy. Jako trenerka wykorzystuje swoje doświadczenia sportowe, dzięki czemu jej treningi cechują kreatywność i dbałość o szczegóły. Specjalizuje się w funkcjonalnym treningu siłowym oraz przygotowaniu motorycznym. Głodna wiedzy i poszerzania swoich umiejętności aktywnie uczestniczy w wielokierunkowych kursach i szkoleniach. Ukończyła m.in. NCSC 1 i 2. Współzałożycielka, trenerka oraz założycielka i edytorka bloga w MeetFit.

fizjoterapia kielce
fizjoterapeuta

Marcin Surmański

 

Specjalista od zwalczania bólu w MeetFit.  Ukończył studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. W gabinecie Marcina możesz się zrelaksować i zregenerować korzystając z bogatej oferty masaży: klasycznego, sportowego, bańką chińską oraz gorącymi kamieniami. Po za studiami Marcin cały czas poszerza swoją wiedzę na szkoleniach. Ukończył szkolenia między innymi z: suchej igłoterapii, osteopatycznej diagnostyki i leczenia kręgosłupa, kinesiology tapingu, terapii manualnej FDM, z metody PNF, narzędziowej mobilizacji tkanek miękkich i wiele innych. Jeśli odczuwasz problemy bólowe lub chcesz się zrelaksować zapraszamy do jednego z najlepszych fizjoterapeutów w mieście.

Maria Sosnowska

 

Trener personalny, motoryczny, fizjoterapeutka, masażystka, jak również mama.
Specjalizuje się w treningu z kobietami, począwszy od treningów spalających tkankę tłuszczową, kończąc na treningu przygotowującym do porodu. Maria stawia sobie za cel, aby każda z Was po wyjściu z zajęć była uśmiechnięta, zmotywowana i pełna energii. Do swojej pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem.

fizjoterapeutka
trener personalny

Sylwia Karczmarczyk

 

Od najmłodszych lat związana ze sportem, w 2015 roku zdobyła mistrzostwo Polski w Kickboxingu. Doświadczenie sportowe oraz solidne podstawy teoretyczne zdobyte na renomowanych szkoleniach w Mauricz Training Center skutecznie przenosi do treningów z podopiecznymi. Specjalnością Sylwii jest praca z ludźmi borykającymi się z nadmierną masą ciała oraz kształtowanie kobiecej sylwetki. Sylwia to doświadczona trenerka, która zarazi Cię pasją do treningu i prowadzenia zdrowego stylu życia.

Marcin Mołdawa

 

Kończy studia magisterskie na Uniwersytecie  Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku fizjoterapia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał głównie pracując ze sportowcami. Uczestnik takich kursów jak: Masaż Tkanek Głębokich, Kinesiotaping czy Masaż klasyczny. Pasjonat sportu i zdrowego stylu życia, który niejednego już postawił na nogi. Swoją przyszłość wiąże z rozwijaniem swoich umiejętności i pogłębianiem wiedzy medycznej.

masażysta