ZESPÓŁ

Zespół MeetFit to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści w swoich dziedzinach oraz pasjonaci wszelkiej aktywności fizycznej. Wybierz pod czyje skrzydła chcesz trafić.

Krzysztof Kotwica

Prawdopodobnie ze wszystkich istniejących dyscyplin sportowych nie próbował jeszcze curlingu. Sport ma we krwi i właśnie, dlatego postanowił pójść w jego stronę. Karierę trenera personalnego rozpoczął w Krakowie, zdobywając doświadczenie i zaufanie podopiecznych. Nie przestaje poszerzać swojej wiedzy i umiejętności, a lista przeczytanych publikacji i odbytych szkoleń ciągle się wydłuża. Ukończył m.in. NCSC 1 i 2. Podkreśla, że najprostsze rozwiązania są najlepsze, dlatego treningi z nim są niezwykle skuteczne. Jego celem jest współpraca ze sportowcami i pomaganie im w osiąganiu lepszych wyników, dlatego największy nacisk w swoim rozwoju kładzie na przygotowanie motoryczne. Współzałożyciel oraz trener w MeetFit.

Małgorzata Czyżyk

 

Sportowiec duchem i ciałem. Od najmłodszych lat zafascynowana aktywnością fizyczną. Entuzjastka tańca, snowboardu, kalisteniki i crossfitu. Szeroko pojęty trening siłowy stał się jej codziennością. Zaraża pozytywną energią i sportową pasją, a za cel obrała sobie szerzenie zdrowego stylu życia oraz świadomego podejścia do treningu i diety. Całkowicie poświęca się swojej pracy. Jako trenerka wykorzystuje swoje doświadczenia sportowe, dzięki czemu jej treningi cechują kreatywność i dbałość o szczegóły. Specjalizuje się w funkcjonalnym treningu siłowym oraz przygotowaniu motorycznym. Głodna wiedzy i poszerzania swoich umiejętności aktywnie uczestniczy w wielokierunkowych kursach i szkoleniach. Ukończyła m.in. NCSC 1 i 2. Współzałożycielka, trenerka oraz założycielka i edytorka bloga w MeetFit.

Marcin Surmański

 

Specjalista od zwalczania bólu w MeetFit.  Ukończył studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. W gabinecie Marcina możesz się zrelaksować i zregenerować korzystając z bogatej oferty masaży: klasycznego, sportowego, bańką chińską oraz gorącymi kamieniami. Po za studiami Marcin cały czas poszerza swoją wiedzę na szkoleniach. Ukończył szkolenia między innymi z: suchej igłoterapii, osteopatycznej diagnostyki i leczenia kręgosłupa, kinesiology tapingu, terapii manualnej FDM, z metody PNF, narzędziowej mobilizacji tkanek miękkich i wiele innych. Jeśli odczuwasz problemy bólowe lub chcesz się zrelaksować zapraszamy do jednego z najlepszych fizjoterapeutów w mieście.

Maria Sosnowska

 

Trener personalny, motoryczny, fizjoterapeutka, masażystka, jak również mama.
Specjalizuje się w treningu z kobietami, począwszy od treningów spalających tkankę tłuszczową, kończąc na treningu przygotowującym do porodu. Maria stawia sobie za cel, aby każda z Was po wyjściu z zajęć była uśmiechnięta, zmotywowana i pełna energii. Do swojej pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem.

Sylwia Karczmarczyk

 

Od najmłodszych lat związana ze sportem, w 2015 roku zdobyła mistrzostwo Polski w Kickboxingu. Doświadczenie sportowe oraz solidne podstawy teoretyczne zdobyte na renomowanych szkoleniach w Mauricz Training Center skutecznie przenosi do treningów z podopiecznymi. Specjalnością Sylwii jest praca z ludźmi borykającymi się z nadmierną masą ciała oraz kształtowanie kobiecej sylwetki. Sylwia to doświadczona trenerka, która zarazi Cię pasją do treningu i prowadzenia zdrowego stylu życia.

Marcin Mołdawa

 

Kończy studia magisterskie na Uniwersytecie  Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku fizjoterapia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał głównie pracując ze sportowcami. Uczestnik takich kursów jak: Masaż Tkanek Głębokich, Kinesiotaping czy Masaż klasyczny. Pasjonat sportu i zdrowego stylu życia, który niejednego już postawił na nogi. Swoją przyszłość wiąże z rozwijaniem swoich umiejętności i pogłębianiem wiedzy medycznej.

meetfit
  • Facebook
  • Instagram

GODZINY OTWARCIA

Godziny treningów:

Poniedziałek - Piątek 6:00 - 22:00

Sobota 10:00 - 14:00

Stałe godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 12:00 - 20:00

Sobota 10:00 - 14:00

KONTAKT

MeetFit Studio Treningowe

ul. Ks. P. Ściegiennego 1/LU3

25-033 Kielce

 

Tel: 696-765-329

Tel: 733-333-643

E-mail: kontakt@studiomeetfit.pl