ZESPÓŁ

Zespół MeetFit to wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy, fizjoterapeuci i dietetycy, których łączy pasja do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Wybierz pod czyje skrzydła chcesz trafić.

trening personalny

Krzysztof Kotwica - właściciel, trener

Sport ma we krwi i właśnie dlatego postanowił pójść w jego stronę. Pracę trenera personalnego rozpoczął w Krakowie, gdzie zdobył doświadczenie i zaufanie wielu podopiecznych. Postanowił otworzyć własne studio w Kielcach i wytrwale dążył do tego celu, dzięki czemu w czerwcu 2019 powstało studio MeetFit.

Krzysztof nie przestaje poszerzać swojej wiedzy i umiejętności, uczestniczy w licznych szkoleniach z zakresu treningu (ukończył m.in. EPI). Jego celem jest współpraca ze sportowcami i pomaganie im w osiąganiu lepszych wyników, dlatego największy nacisk w swoim rozwoju kładzie na przygotowanie motoryczne. W pracy trenera personalnego stawia na proste i sprawdzone metody.

Małgorzata Czyżyk - menadżer, trener

Sportowiec duchem i ciałem. Od najmłodszych lat zafascynowana aktywnością fizyczną. Obecnie największą frajdę sprawia jej pole dance, bieganie, snowboard i trening siłowy. Zaraża pozytywną energią i sportową pasją, a za cel obrała sobie szerzenie zdrowego stylu życia oraz świadomego podejścia do treningu i diety. Całkowicie poświęca się swojej pracy. W 2019 razem z narzeczonym Krzysztofem założyła MeetFit. Jako trenerka wykorzystuje swoje doświadczenia sportowe, dzięki czemu jej treningi cechują kreatywność i dbałość o szczegóły. Specjalizuje się w funkcjonalnym treningu siłowym oraz diecie. Aktywnie uczestniczy w kursach i szkoleniach z zakresu treningu i dietetyki (ukończyła m.in. EPI).

fizjoterapia kielce
fizjoterapeuta

Marcin Surmański - fizjoterapeuta

Specjalista od zwalczania bólu w MeetFit. Ukończył studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. W gabinecie Marcina możesz się zrelaksować i zregenerować korzystając z bogatej oferty masaży m.in. klasycznego i sportowego. Poza studiami Marcin cały czas poszerza swoją wiedzę na szkoleniach. Ukończył szkolenia między innymi z: suchej igłoterapii, osteopatycznej diagnostyki i leczenia kręgosłupa, kinesiology tapingu, terapii manualnej FDM, metody PNF, narzędziowej mobilizacji tkanek miękkich i wiele innych. Jeśli odczuwasz problemy bólowe lub chcesz się zrelaksować zapraszamy do jednego z najlepszych fizjoterapeutów w mieście.

Paweł Żmuda - trener

 

Od najmłodszych lat uwielbia sport i od zawsze robił wszystko, aby był on integralną częścią jego życia. Wraz z ukończeniem studiów na kierunku wychowanie fizyczne na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego dojrzał do decyzji, aby przekuć pasję do sportów siłowych i zespołowych w sposób na życie. Dlatego ciągle się kształci – jest licencjonowanym trenerem piłki nożnej oraz uczestnikiem wielu szkoleń z zakresu przygotowania motorycznego (m.in. EPI, HPS). W swojej pracy stara się być nie tylko trenerem, ale i partnerem w treningu. Osobiście interesuje się treningiem siłowym opartym na wolnych ciężarach oraz ćwiczeniach wielostawowych. Jednak w pracy z podopiecznymi kieruje się holistycznym podejściem oraz indywidualizacją treningu.

Paweł Żmuda
trener personalny

Sylwia Karczmarczyk - trener

 

Od najmłodszych lat związana ze sportem. W 2015 roku zdobyła mistrzostwo Polski w Kickboxingu. Doświadczenie sportowe oraz solidne podstawy teoretyczne zdobyte na szkoleniach m.in. w Mauricz Training Center skutecznie przenosi do treningów z podopiecznymi. Specjalnością Sylwii jest praca z ludźmi borykającymi się z nadmierną masą ciała oraz kształtowanie kobiecej sylwetki. Sylwia to doświadczona trenerka, która zarazi Cię pasją do treningu i prowadzenia zdrowego stylu życia.

Marcin Mołdawa - fizjoterapeuta

 

Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku fizjoterapia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał głównie pracując ze sportowcami. Uczestnik takich kursów jak: masaż tkanek głębokich, kinesiotaping czy masaż klasyczny. Pasjonat sportu i zdrowego stylu życia, który niejednego pacjenta już postawił na nogi. Swoją przyszłość wiąże z rozwijaniem swoich umiejętności i pogłębianiem wiedzy medycznej.

masażysta
Natalia Dziedzic.jpeg

Natalia Dziedzic - dietetyk

Natalia ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Odżywianie to jej pasja, a w szczególności dietetyka sportowa oraz diety roślinne. Zależy jej, aby przekazywać zdobytą wiedzę jak największej ilości osób i pokazać jak niezwykły wpływ na nasze ciało i duszę mają prawidłowe nawyki żywieniowe.