top of page

GALERIA

MeetFit Gym Studio to ekskluzywny klub fitness stworzony dla osób ceniących komfort i najwyższą jakość usług. Nowe studio to doskonała przestrzeń treningowa. Design, muzyka, sprzęt, odpowiednio rozplanowana przestrzeń oraz profesjonalni trenerzy sprawiają, że trening staje się doświadczeniem, po które chcesz wracać jak najczęściej. Ograniczona ilość karnetów gwarantuje, że trening zawsze wykonywany jest w komfortowy sposób.  

CZY WIESZ, ŻE

MeetFit Gym Studio to nie tylko doskonała przestrzeń treningowa, ale przede wszystkim kompleksowa usługa, która daje Ci możliwość poprawy Twojego zdrowia i sprawności fizycznej.

meetfit
meetfit
meetfit
meetfit
meetfit

- W cenie karnetu dostajesz jedno spotkanie z trenerem, który zapozna Cię ze wszystkimi maszynami, a początek przygody z siłownią nie będzie stresujący.

- W cenie karnetu organizujemy mini szkolenia, na których nauczysz się korzystać z sali treningowej, poznasz prawidłową technikę ćwiczeń oraz nauczysz się prawidłowo odżywiać.

 

- W cenie karnetu dostajesz możliwość korzystania z planów treningowych przygotowanych przez naszych trenerów.

- Na zajęciach grupowych jest kameralnie, liczba uczestników nie przekracza dziesięciu osób,

co sprawia, że trening staje się przyjemniejszy i bardziej efektywny.

- Mamy ograniczoną ilość karnetów, dlatego zawsze ćwiczysz w komfortowych warunkach.

OFERTA

TRENERZY

Zespół MeetFit to wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy i fizjoterapeuci, których łączy pasja do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Wybierz pod czyje skrzydła chcesz trafić.

Filip Moćko

trening personalny, trening grupowy

Małgorzata Kotwica

trening LesMills

Krzysztof Kotwica 

trening cross

Karol Sornat 

trening personalny

Krzysztof Curyl 

trening personalny

Kontakt

ul. Okrzei 66/108

25-526 Kielce

517 429 428

Dziękujemy za kontakt :)

meetfit

MEDICOVER SPORT

Jeśli jesteś posiadaczem karty Medicover Sport możesz korzystać z siłowni lub zajęć grupowych w MeetFit Gym Studio dopłacając jedynie 15 zł do każdego wejścia. Na zajęcia grupowe obowiązują zapisy.  

ZAPRASZAMY !

bottom of page