top of page

O NAS

MeetFit Gym Studio to ekskluzywny klub fitness stworzony dla osób ceniących komfort i najwyższą jakość usług. Nowe studio to kameralna przestrzeń treningowa. Design, muzyka, sprzęt, odpowiednio rozplanowana przestrzeń oraz profesjonalni trenerzy sprawiają, że trening staje się doświadczeniem, po które chcesz wracać jak najczęściej. Ograniczona ilość karnetów gwarantuje, że trening zawsze wykonywany jest w komfortowych warunkach.  

OFERTA

SIŁOWNIA

Trenuj we własnym zakresie korzystając z ekskluzywnej i praktyczniej przestrzeni treningowej. Rozwijaj swoje umiejętności fizyczne poprzez korzystanie z różnych urządzeń treningowych, takich jak hantle, maszyny, bieżnie, rowery stacjonarne i wiele innych. Ćwiczenia wykonywane na siłowni mają na celu zwiększenie siły mięśniowej, poprawę wytrzymałości, kondycji i ogólnego zdrowia.

Siłownia dostępna w cenie karnetu.

TRENINGI PERSONALNE

Pomożemy Ci zbudować masę mięśniową, schudnąć, zwiększyć wydolność, a nawet skorygować wady postawy. Trenuj w bezpieczny i efektywny sposób dzięki indywidualnej współpracy z trenerem. Postaw na zdrowie, zwiększ siłę, wytrzymałość i zadbaj o ogólną sprawność fizyczną. Nasi trenerzy nie tylko pokażą Ci jak trenować i jakie ćwiczenia wykonywać, ale stworzą perspektywiczny plan i postawią przed Tobą nowe, ciekawe wyzwania.

1 trening personalny - 100 zł

4 treningi personalne - 280 zł (70 zł / trening)

1 trening personalny w parze - 150 zł

4 treningi personalne w parze - 420 zł (105 zł / trening)

 

* termin ważności treningów 90 dni

* korzystając z treningów personalnych trzeba mieć aktywny dowolny karnet

TRENINGI GRUPOWE

Dwie różne strefy treningowe. 

Open space:

- trening biegacza

- trening cross

Sala fitness:

- trening obwodowy

- brzuch, uda, pośladki

- body flow

- joga

- taniec

Treningi grupowe dostępne w cenie karnetu

LUB

DIETA

W MeetFit przede wszystkim nauczymy Cię świadomego jedzenia. Dieta jest nieodzownym elementem zdrowego stylu życia oraz kluczowym uzupełnieniem treningów, dlatego to ona w największym stopniu odpowiada za Twoją sylwetkę. Nasz dietetyk rozpisze dla Ciebie plan żywieniowy z konkretnymi posiłkami, tak abyś nie musiał myśleć o tym co jeść, a efekty pojawiły się same.

7 - dniowy jadłospis - 200 zł

konsultacja 30 min. - 50 zł

CZY WIESZ, ŻE

MeetFit Gym Studio to nie tylko komfortowa przestrzeń treningowa, ale przede wszystkim kompleksowa usługa, która daje Ci możliwość poprawy Twojego zdrowia i sprawności fizycznej.

- W cenie karnetu dostajesz jedno spotkanie z trenerem, który zapozna Cię ze wszystkimi maszynami, a początek przygody z siłownią nie będzie stresujący.

- Na zajęciach grupowych jest kameralnie, liczba uczestników nie przekracza dziesięciu osób,

co sprawia, że trening staje się przyjemniejszy i bardziej efektywny.

- Mamy ograniczoną ilość klubowiczów, dlatego zawsze ćwiczysz w komfortowych warunkach.

TRENERZY

Zespół MeetFit to wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy i fizjoterapeuci, których łączy pasja do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Wybierz pod czyje skrzydła chcesz trafić.

Filip Moćko

trening personalny, trening grupowy

Małgorzata Kotwica

trening grupowy

Krzysztof Kotwica 

trening cross

Karol Sornat 

trening personalny

Krzysztof Curyl 

trening personalny

Jan Staniek

trening personalny

Piotr Matynia

trening personalny

Katarzyna Czerwińska

joga

Karolina Kozłowska

dietetyk

Kontakt

ul. Okrzei 66/108

25-526 Kielce

517 429 428

Dziękujemy za kontakt :)

meetfit

MEDICOVER SPORT

Jeśli jesteś posiadaczem karty Medicover Sport możesz korzystać z siłowni lub zajęć grupowych w MeetFit Gym Studio dopłacając jedynie 15 zł do każdego wejścia. Na zajęcia grupowe obowiązują zapisy.  

ZAPRASZAMY !

PARTNERZY

Orto-Medico Scyzory Kielce
ats-sport.png
bottom of page